English (United Kingdom)Español(Spanish Formal International)Polish (Poland)Russian (CIS)

    jumbo logo

 
  • baner3_es.png
  • baner_es.png
  • baner2_es.png

 

 

 

 

    Informaciones  

    Oferta

    Certificados

 

 

 

 

     La fruta

     La verdura

 

 

 

 

     El ajo tostado

     El puerro tostado

     La cebolla tostada

 

Tytuł TOP PRODUKT dla Czosnku prażonego

W bieżącym roku pracownicy firmy opracowali innowacyjną metodę prażenia czosnku. Stosowanie nowej techniki pozwoliło bydgoskiemu przedsiębiorstwu wprowadzić na polski i zagraniczny rynek nowe produkty – Czosnek prażony oraz Por prażony.

 

- Produkty te są wytwarzane są z najwyższej jakości warzyw, a nowoczesny sposób przetwarzania sprawia, że po procesie prażenia zachowują większość wartości odżywczych i zdrowotnych charakterystycznych dla świeżych warzyw, oraz doskonały smak – podkreślają przedstawiciele Marki JUMBO.

 

Podczas lipcowej certyfikacji Loża Ekspertów programu „Doceń polskie" degustowała jeden z wymienionych wyrobów. Jurorzy ocenili smak i wygląd Czosnku prażonego, przyznali mu także punkty za stosunek jakości do ceny. Werdykt ekspertów jest jednoznaczny – propozycja firmy zasługuje nie tylko na certyfikat „Doceń polskie", lecz również na tytuł TOP PRODUKT.

 

Taki wynik audytu to dla producenta powód do prawdziwej satysfakcji, gdyż zaszczytne miano TOP PRODUKT jest nadawane tylko artykułom spożywczym najwyższej jakości.

 

 
 

Actualidades

Nowe produkty
Viernes 04 de Noviembre de 2016
Imagen
Na bazie soku z czosnku opracowaliśmy środki ochrony roślin (100% organiczne), użyźniacze gleby, i preparaty biobójcze.
Sok z czosnku
Jueves 03 de Noviembre de 2016
Imagen
Nowym produktem, który wprowadzamy na rynek jest sok z czosnku. Tłoczony na zimno, niepasteryzowany obróbką termiczną, a naturalnym...
Tytuł TOP PRODUKT dla Czosnku prażonego
Lunes 21 de Julio de 2014
Imagen
W bieżącym roku pracownicy firmy opracowali innowacyjną metodę prażenia czosnku. Stosowanie nowej techniki pozwoliło bydgoskiemu...

Copyright © Jumbo sp. z o. o. 2011. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www