English (United Kingdom)Español(Spanish Formal International)Polish (Poland)Russian (CIS)

    jumbo logo

 
  • baner_en.png
  • baner3_en.png
  • baner2_en.png

 

 

 

 

    Information  

    Offer

    Certificates

 

 

 

 

     Fruits

     Vegetables

 

 

 

 

     Roasted garlic

     Roasted leek

     Roasted onion

 

Tytuł TOP PRODUKT dla Czosnku prażonego

W bieżącym roku pracownicy firmy opracowali innowacyjną metodę prażenia czosnku. Stosowanie nowej techniki pozwoliło bydgoskiemu przedsiębiorstwu wprowadzić na polski i zagraniczny rynek nowe produkty – Czosnek prażony oraz Por prażony.

 

- Produkty te są wytwarzane są z najwyższej jakości warzyw, a nowoczesny sposób przetwarzania sprawia, że po procesie prażenia zachowują większość wartości odżywczych i zdrowotnych charakterystycznych dla świeżych warzyw, oraz doskonały smak – podkreślają przedstawiciele Marki JUMBO.

 

Podczas lipcowej certyfikacji Loża Ekspertów programu „Doceń polskie" degustowała jeden z wymienionych wyrobów. Jurorzy ocenili smak i wygląd Czosnku prażonego, przyznali mu także punkty za stosunek jakości do ceny. Werdykt ekspertów jest jednoznaczny – propozycja firmy zasługuje nie tylko na certyfikat „Doceń polskie", lecz również na tytuł TOP PRODUKT.

 

Taki wynik audytu to dla producenta powód do prawdziwej satysfakcji, gdyż zaszczytne miano TOP PRODUKT jest nadawane tylko artykułom spożywczym najwyższej jakości.

 

 
 

News

Nowe produkty
Friday, 04 November 2016
Image
Na bazie soku z czosnku opracowaliśmy środki ochrony roślin (100% organiczne), użyźniacze gleby, i preparaty biobójcze.
Sok z czosnku
Thursday, 03 November 2016
Image
Nowym produktem, który wprowadzamy na rynek jest sok z czosnku. Tłoczony na zimno, niepasteryzowany obróbką termiczną, a naturalnym...
Tytuł TOP PRODUKT dla Czosnku prażonego
Monday, 21 July 2014
Image
W bieżącym roku pracownicy firmy opracowali innowacyjną metodę prażenia czosnku. Stosowanie nowej techniki pozwoliło bydgoskiemu...

Copyright © Jumbo sp. z o. o. 2011. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www