English (United Kingdom)Español(Spanish Formal International)Polish (Poland)Russian (CIS)

    jumbo logo

 
  • baner3_en.png
  • baner_en.png
  • baner2_en.png

 

 

 

 

    Information  

    Offer

    Certificates

 

 

 

 

     Fruits

     Vegetables

 

 

 

 

     Roasted garlic

     Roasted leek

     Roasted onion

 

Roasted leek

Por smażony panierowany wysokiej jakości, zachowujący dobre cechy sensoryczne w długim okresie przechowywania,charakteryzujący się złocisto-rumianą barwą , chrupką konsystencją , swoistym smakiem i zapachem..

 

Jest to produkt wygodny w stosowaniu, może służyć do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek smakowy (do mięs, ryb, warzyw, ziemniaków, przetworów zbożowych, smalcu, różnych potrawnp. bigosu, zapiekanek, pizzy, hot-dogów, ziemniaków, jajecznicy, sałatek, zup, kanapek, pierogów itp.) dzięki, czemu nadaje się do szerokiego wykorzystania.

 

Ma bardzo ładny zapach, który nie jest tak ostry i nieprzyjemny jak pora surowego. Nie zawiera konserwantów i jest produktem naturalnym, co wpływa na długi termin przydatności do spożycia. Ma swoisty smak i nadaje daniom wyrazistości. Ma zastosowanie w przemyśle piekarniczym (dodatek do chleba, bułek), garmażeryjnym, wędliniarskim (dodatek do kiełbas). Jest idealną przystawką do zimnego piwa.

 

Zaletą pora smażonego jest smak, który pozwala na szerokie zastosowanie pora w gastronomii a ponadto wyeliminowano wadę w postaci ostrego i nieprzyjemnego zapachu i silnego smaku.

 
 

News

Nowe produkty
Friday, 04 November 2016
Image
Na bazie soku z czosnku opracowaliśmy środki ochrony roślin (100% organiczne), użyźniacze gleby, i preparaty biobójcze.
Sok z czosnku
Thursday, 03 November 2016
Image
Nowym produktem, który wprowadzamy na rynek jest sok z czosnku. Tłoczony na zimno, niepasteryzowany obróbką termiczną, a naturalnym...
Tytuł TOP PRODUKT dla Czosnku prażonego
Monday, 21 July 2014
Image
W bieżącym roku pracownicy firmy opracowali innowacyjną metodę prażenia czosnku. Stosowanie nowej techniki pozwoliło bydgoskiemu...

Copyright © Jumbo sp. z o. o. 2011. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www