English (United Kingdom)Español(Spanish Formal International)Polish (Poland)Russian (CIS)

    jumbo logo

 
  • baner2_ru.png
  • baner3_ru.png
  • baner_ru.png

 

 

 

 

    Информация  

    Предложение

    Сертификаты

 

 

 

 

     Фрукты

     Овощи

 

 

 

 

     Жареный чеснок

     Жареный порей

     Жареный лук

 

Новости

Nowe produkty

Na bazie soku z czosnku opracowaliśmy środki ochrony roślin (100% organiczne), użyźniacze gleby, i preparaty biobójcze.

 

Sok z czosnku

Nowym produktem, który wprowadzamy na rynek jest sok z czosnku. Tłoczony na zimno, niepasteryzowany obróbką termiczną, a naturalnym konserwantem. W taki sposób zachowuje swoje wszystkie właściwości biobójcze. Posiadamy badania akredytowanych laboratoriów potwierdzających właściwości soku z czosnku.

 

 

 

Tytuł TOP PRODUKT dla Czosnku prażonego

W bieżącym roku pracownicy firmy opracowali innowacyjną metodę prażenia czosnku. Stosowanie nowej techniki pozwoliło bydgoskiemu przedsiębiorstwu wprowadzić na polski i zagraniczny rynek nowe produkty – Czosnek prażony oraz Por prażony.

 

- Produkty te są wytwarzane są z najwyższej jakości warzyw, a nowoczesny sposób przetwarzania sprawia, że po procesie prażenia zachowują większość wartości odżywczych i zdrowotnych charakterystycznych dla świeżych warzyw, oraz doskonały smak – podkreślają przedstawiciele Marki JUMBO.

 

Podczas lipcowej certyfikacji Loża Ekspertów programu „Doceń polskie" degustowała jeden z wymienionych wyrobów. Jurorzy ocenili smak i wygląd Czosnku prażonego, przyznali mu także punkty za stosunek jakości do ceny. Werdykt ekspertów jest jednoznaczny – propozycja firmy zasługuje nie tylko na certyfikat „Doceń polskie", lecz również na tytuł TOP PRODUKT.

 

Taki wynik audytu to dla producenta powód do prawdziwej satysfakcji, gdyż zaszczytne miano TOP PRODUKT jest nadawane tylko artykułom spożywczym najwyższej jakości.

 

 

Czosnek polski odmiany Harnaś

Posiadamy w ofercie czosnek polski odmiany Harnaś, przygotowanie jak i sposób zapakowania dostosujemy do wymogów klienta.

 

 
Предыдущая12345Следующая

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 

Новости

Nowe produkty
04.11.2016
Изображение
Na bazie soku z czosnku opracowaliśmy środki ochrony roślin (100% organiczne), użyźniacze gleby, i preparaty biobójcze.
Sok z czosnku
03.11.2016
Изображение
Nowym produktem, który wprowadzamy na rynek jest sok z czosnku. Tłoczony na zimno, niepasteryzowany obróbką termiczną, a naturalnym...
Tytuł TOP PRODUKT dla Czosnku prażonego
21.07.2014
Изображение
W bieżącym roku pracownicy firmy opracowali innowacyjną metodę prażenia czosnku. Stosowanie nowej techniki pozwoliło bydgoskiemu...

Copyright © Jumbo sp. z o. o. 2011. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www